Country:

  • +90 (542) 228 50 05

GFN Institute Türkiye (Global Financial Network Institute Türkiye / Küresel Finansal Network Enstitüsü), küresel network içinde yer alan, alanında tanınmış ve iş dünyasında aktif görev alan deneyimli profesyonellerden oluşan eğitim kadrosuyla verdiği eğitimlerle, uzun yıllar  dünyanın çeşitli ülkelerindeki iş dünyası profesyonellerinin kariyerlerini inşa etmelerinde ve ileriye taşımalarında, önemli rol üstlenmiş ve katkı sağlamıştır.

Enstitünün faaliyetleri ve eğitimleri özellikle, iş dünyası profesyonellerinin, küresel liderlik ve inovasyona hazırlanması konusunda yoğunlaşmıştır. Bununla birlikte, Enstitü, küresel iş dünyasının bilgilendirilmesi, eğitilmesi ve iş dünyası networkü oluşturulması konusunda da önemli çalışmalar yapmaktadır.

Profesyonel Gelişim Programlarımız, sizin, şirketinizin ve küresel endüstrinin gündemine, ihtiyaç olan güncel konuları getirecek şekilde tasarlanmıştır.  Programlarımız, katılımcılara  profesyonel gelişim programları, BES, portföy yönetimi ve yatırımlar, finansal matematik, iş iletişimi, vergi, ikinci bir dil olarak ingilizce gibi konularda kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olmaktadır. Bu yoğun eğitimler ve kapsamlı eğitim dokümanları, katılımcılara, küresel piyasanın hızla değişen ortamına uyum sağlayabilmeleri için gerekli donanımı kazandırmaktadır.

Sertifika ve Sınav Hazırlık Programlarımız size veya şirketiniz çalışanlarına, CFP, FRM, CFA, CMT, CMA, CAIA gibi uluslararası tanınırlığı olan sertifikalar ve profesyonel lisansları alabilmek ve bunların sürekliliğini sağlayabilmek için gerekli olan eğitim ve öğretimi, sınıf eğitimleri ve online eğitimler aracılığıyla sunmaktadır.

Uluslararası Programlar ise girişimcilik, aile şirketleri, diplomasi, müzakere teknikleri, yatırım bankacılığı, bankacılık yönetimi, davranışsal finans gibi hem özel konularda, hem de evrensel iş konularında, dünyanın önde gelen üniversiteleri, kolejleri ve uzman kuruluşlarıyla işbirliği yapılarak hazırlanmıştır.

Bunların yanı sıra, kurumsal müşterilerimiz için program uzunluğu, yeri, eğitim içeriği ve tasarımı, eğitim dili gibi konularda esneklik sunan  onlara özel hazırlanmış (Tailor-made) Özelleştirilmiş Programlarımız bulunmaktadır. Bu Programlar doğrudan hazırlandığı kurumların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde oluşturulur.

Her bir program, alanlarında halen faaliyet gösteren, tanınmış ve tecrübeli uzmanlardan oluşan küresel öğretim kadromuzun kapsamlı bilgi birikiminden maksimum seviyede faydalanırken, bir yandan da farklı katılımcılarımızın farklı uzmanlıklarıyla zenginleşmektedir. Uzmanlarla sistemli bir şekilde etkileşime giren katılımcıların kritik konuları anlama ve çözme yetkinlikleri artırılmaktadır.

Engin sektör bilgisine ve küresel birikime sahip ve çalışma hayatına aktif olarak devam eden uzmanlardan oluşan öğretim kadromuz ve Programlarımızın uygulama örnekleri, Vaka çalışmalarına dayanan kapsamlı içerikleri, katılımcıların, eğitim deneyimini geliştiren ve programlarımızın kalitesini öne çıkartan bir unsurdur. Katılımcılarımız, ofise döndüklerinde öğrendikleri yeni becerilerini uygulamaya koyabileceklerinden emin olmak adına kapsamlı ve zorlu bir eğitim sürecinden geçirilirler.

Bize Ulaşın

GFN Entitüsü kariyerinde ilerlemek için yeni beceriler kazanmak isteyen profesyonellerin veya çalışanlarının becerilerinin geliştirilmesini isteyen yöneticilerin, uygulamaya yönelik ve yüksek kaliteli eğitim programları konusunda güvenebileceği çok önemli bir kaynaktır.